KONKURS: Shofer-shperndares i ushqimit-delivery

Ofrohet punë nga: besnik 21 Pri 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkojme nje shperndares te ushqimit i cili duhet patjeter te kete:

-Patent shoferin kategorin B.
-Te njeh mire qytetin.
-Te jete banore i Prishtines.
-Te mos kete obligim tjeter si pune apo fakultet.
-Te jete i gatshem te punoj ne pune me presion
- Mosha e preferuar 22 deri 28.

C.V mund ta dergoni ne besnikmiftari84@gmail.com
ose te shkruani ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim