Shofer shperndares i ushqimit

Ofrohet punë nga: besnik 29 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkojme nje shperndares te ushqimit i cili duhet patjeter te ket patent shoferin kategorin B.
te njeh mire qytetin e Prishtines.
mosha e preferuar 22 deri 28
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim