Autobetoniere Astra 84.44 - mikser - impiant beton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim autobetoniere Astra 84.42
- viti 2011
- 4 akse
- boti Cifa 12mk
Pothuajse e re
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim