BETONPOMPA ASTRA mikser impiant betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR   32 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHESIM BETONJERKE CIFA 28M.
- TUBI 100MM,
- E MONTUAR NE KAMION ASTRA ,
- 4 AKSE ,
- VITI I PRODHIMIT 1997
NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE.
PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI NE KETE NR TEL
00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim