Eskavator Atlas 1504 - lug ngarkus-fadrome - bager

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim eskavator me goma Atlas 1504
- viti 1997
- pesha maksimale 15t
- kova 0.5m3 + nje kove rezerve 50 cm
Ne gjendje te shkelqyer.

Per me shume informacion na kontaktoni ne kete nr : 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim