Eskavator Caterpillar 304.5 - bager, lug ngarkus

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim eskavatore Caterpillar 304.5 me zinxhir
-Viti 2003
- ka 1000 ore pune
Pothuajse i ri

Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim