Fadroma Caterpillar 924GZ - bager - lug ngarkus

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim Fadrome Caterpillar 924 GZ
- viti 2006
- ore pune 1745
- kova 2.1 mc
Ne gjendje te shkelqyer . POTHUAJSE E RE .
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim