Kamion me kran vinc Volvo fh10 kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamion me vinc Volvo fh 10

- 3 akse
- viti 1988
- gjatesia e kazanit 8 m dhe gjeresia 2.5m
- sponda alumini 70 cm
- pesha maksimale 12t
- Vinci marka Idaulica Hiab 140
- viti 1988
- gjatesia e vincit 6m
- pesha maksimale qe ngre 6t
Ne gjendje te shkelqyer .
Automjeti ndodhet ne Itali

Per me shume informacione na kontaktoni ne nr 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim