Kamion ribaltabile Mercedes benz 817 - kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim Kamion Mercedes Benz 817

- 2 akse
- viti 1990
- me vetshkarkim
Ne gjendje te shkelqyer
Kamioni gjendet ne Itali
Per me shume na kontaktoni ne nr 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim