Kamion ribaltabile Mercedes benz 917 - kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamion Mercedes Benz 917

- 2 akse
- 100.000km
- viti 1996

Ne gjendje te shkelqyer .
Kamioni gjendet ne Itali.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr
00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim