Kamioncine Ford Transit ribaltabile kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamioncine Ford transit
- viti 2006
- km 30.000
- me dopio kabine dhe 7 vende
Pothuajse e re.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim