PERLINI TS 20 - kamion , kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 15 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Perlini TS 20,
- viti 1978
- motor Sania Turbo
Ne gjendje shume te mire
Per me shume informacione kontaktoni ne: 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim