PESHORE ELEKTRONIKE AUTOMJETE KAMION

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Peshore elektronike me gjatesi 15 mt,e vitit 2009.
Ne gjendje te shkelqyer .
Per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr e tel: 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim