Pompa 35m Astra - impiant betoni - mikser

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pompa Cifa 35m
- 5 krahe
- Kamion Astra.
- viti 2002,
- 1300 ore pune
Ne gjendje te shkelqyer.
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione kontaktoni ne: 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim