Tral ,traktore Mercedes benz 1853 - kiper

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim 3 kamione Mercedes Benz 1853
- me semirimorkio
- viti 2001
Cmimi per kamion eshte 26.000.00 Eu

Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim