Vinc per kamion ribaltabile - kiper - i cmontuar

Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim Vinc per ngritje peshe , montohet ne kamione 3 dhe 4 akse

- marka Bonfiglioli
- gjatesia vertikale e krahut te vincit eshte 22 mt

Ne gjendje te shkelqyer.
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr
00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim