Kallepe per blloka kubza kocka anesore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina ndërtimi
Stampa ,kallepe te permasave te ndryshme per kocka anesore ,kubza dhe blloqe .
Permasat jane si me poshte
- bordura (kocka anesore) 7x10x25
-bordura ( kocka anesore) 8x10x1
- blloqe 20x40x20
- blloqe 15x25x50
- blloqe 10x25x50
- pllaka (kubza) 6cm 10x20

Ne gjendje te shkelqyer pune.
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacion na kontaktoni ne nr : 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim