Stampa per kubza mikser impiant betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 08 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina ndërtimi
Shesim stampa per pllaka shtrimi ,te llojeve dhe permasave te ndryshme ,
Ne gjendje te shkelqyer pune .
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr :
00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim