Tubiere dhe stampa per puse impiant betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 08 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina ndërtimi
Shesim stampa per te bere tuba , gypa
- me diameter 2.15 cm
- lartesia 60 cm
- 12 funde.
Stampa per pusa.
Ne gjendje te shkelqyer.
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim