Tomo Vinkovic 2 Klipsh

Shitet nga: Ragip 23 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Traktorë
Blej TomoVinkovic 2 Klipsh te jete ne gjendje te mire pune , dhe funksional . Qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim