Karburator per 50cc

Shitet nga: besnik kllokoqi 03 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet karburatori 100% funksional i përshtatshme për motorcross 50cc apo tipe tjera te cilën e kanë saukin jo elektronik por manual.

Karburatori është Origjinal Italian dhe ka çmimin 35 Euro, Çmimi i pa diskutueshëm.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim