Gjenerator per korrent Genset agregat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Artanë
Shesim Gjenerator per korrent marka Genset
- 30kw
- Motorri marka Lombardini me 4 cilinder ,
- punon me diesel dhe pa zhurme .
Ne gjendje te shkelqyer.
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacin na kontaktoni ne nr : 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim