Shiten Qeremidet dhe krenat e vjeter 150 vjet

Shitet nga: besnik kllokoqi 03 Maj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shiten qeremidet dhe krenat e vjeter 150 vjet te vjetra, janë ne gjendje shum te mir siç edhe shihen ne foto.. krenat jan te Bungit dhe janë shum te fort dhe te mirëmbajtur, po ashtu edhe qeremidet janë ne gjendje shum te mir.

Jan te pershatshum per dekorime te restoranteve , pres bleres serioz qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim