Dyer dhe dritare nga druri me shumic edhe pakic

Shitet nga: bujar Dje 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER DHE DRITARE NGA DRURI 90X200 70E DERA ME LLASNJE ME GOJA 80E DERA E DRURIT 100E DERA E HYMJES 100E DRITARE 80X120 30E 80X140 30E JEMI ME TE LIRET NE TE GJITH RAJONIN DYR TE MIRA EDHE TE LIRA PER ME SHUM NA KONTAKTONI .044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim