dyer te dhomave 90x200m 60EURO 044363733

Shitet nga: diar 22 Maj 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro , dyer me xhom 70 euro ,dyer me ngjyra 80 euro, dyer te hymjes 100 euro. tel. 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim