« Shpalljet » Shesh Token me Mal

Shitet nga: Ekrem Ibrahimi 21 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Adresa: Kllokobar
Sipërfaqe: 19236 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Artanë
Shes token me sperfaqe prej mbi 19 Hektar
toka gjendet rruges per Kamenic me sakte afer fshatit Makresh Lagjes Kllogobar. eshte me dokumentacion te rregullt dhe ka infrastrukture te mire.toka eshte skaj rruges kryesore edhe eshte e pershtatshme per ndertimin e nodonje objekti per biznes apo per banim, dhe gjindet 18 Shtepi te ndertuara nga USAID Amerikan jan ne pronsi Komunes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim