Shes urgjent 30 ari ne f.Llabjan

Shitet nga: avni 01 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Artanë
Shes 30ari ne f llabjan buz asfaltit ne magjistralen pr-gjilan eshte vend mjaft i pershtatshem per gjdo veprimtari si dhe per ndertim ka dalje ne magjistrale. pres bleres serijoz toka eshte ne emer timin perkthimi i menjehershem qmimi sipas marreveshjes shitet urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim