Betonpompa Mercedes 3538- mikser - impiant betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim betonpompa e montuar ne kamion Mercedes Benz 3538
- viti 1996
- 40000 km
- motorri ka pak kohe qe eshte nderrruar dhe ka gjithsej 10.000 km
- betonpompa Coime
- gjatesia e krahut 14m
- boti i ri 9mk
- me telekomande
- gomat 90%
Ne gjendje te shkelqyer.
Gjendet ne Itali.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim