Eskavator Komatsu PC340 - bager , lug ngarkus

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 31 Gsh 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim eskavator marka komatsu PC 340
- viti 2001
- I mungon vetem pompa hidraulike , pjeset e tjera i funksionojne shume mire

Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim