Kompresor ajri ABAC impiant betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kotica srl 18 Gsh 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina ndërtimi
Shesim kompresor ajri
- Marka ABAC
- modeli VT 40
- fuqia 30 kw
- presioni 10 bar
- tensioni dhe frekuenca 100v dhe 50hz
- pesha 500 kg
Ne gjendje te shkelqyer .
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacion na kontaktoni ne nr 00393356406009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim