Inkupator per shpez 550 vez

Shitet nga: Arian 12 Mar 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Besianë
Shes inkupatorin per 550 bez per pula,fllanza,shota,qura,etj
Eshti i punuar me dy koridora ben qarkullumin e airit ne dy koridora esht funksional dhe efikas esht full automatik..
Wiber 0037744864071 shes edhe termostata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim