Pula

Shitet nga: Hajdar 15 Jan 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Besianë
Shesim vez dhe zogj fellenze
shesim vez te pulave te katundit zogj pula gjela te katunit natyrale.
Shesim shota qura
shesim pauna
shesim fazana
shesim papagalla (tigrica) kafaza dhe strofllin per shumim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim