Vez fllanzav ekstra qmim

Shitet nga: 12 Krr 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes vez te fllanzave vezt jane te freskta dhe porosia te behet ma heret per shkak te kerkesave te shumta
Fllanz fllanza fllanzave vo vez veze

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim