Moler : Ngjyra,Fasada,Glet,Knauf,Dekorime.etj

Shitet nga: Kimi Dekor 06 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
MOLER Profesional , bëjm ngjyrosje te banesave , lokaleve , dhomave, zyreve , objekteve , etj, si dhe renovime te objekteve shtepive , dekorime te zyreve,shtepive ,dhe pun me dizajne sipas porosis, pikturim sipas deshires suaj,punojm te gjitha punet e molerajt , ofrojm kataloge ngjyrash,te ghitha ngjyrat colors i punojm ne menyr profesionale pervoja jonë ësht shum vjeqare ne ket lemi
Ju mirpresim te na kontaktoni dhe ne momentin qe jemi aty deshira juaj behet realitet
Gjendemi ne Prishtin - Podujeve
Na kontaktoni ne numrat tan te telefonit
045-475-055 >< 049-318-643 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim