Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450

Shitet nga: Ahmeti 16 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Për dasma
Tenda,tavolina dhe karrika me qera.Tendat posedojn ndriqim dhe nxemje.tel+377 44 198 450: 049 198 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim