Auto larje ensari

Shitet nga: 19 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
1.Larje.speciale per vetura (larje gjenerale).
2.Bejme larjen e kauqave neper shtepi
3.Larje per vetura brenda dhe jasht ..me Ferkim. Dhe pa Ferkim.
Larje te motorave (veturave.autobusave.kamionave)
4.Si dhe parking per vetura
Parking te mjaftushum. 25 Ari.posedojm
Tel 044. 726..732.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim