Shiten shtepizat DELL

Shitet nga: Zeqir 13 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
shiten te dy shtepizat e vogla te sapo ardhur nga gjermania jane ne gjendje shum te mir po ashtu punojn mir per me shum na kontaktoni ne numrin 049875535 dhe ne viber ose whatsapp +38649875535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim