Pc Siemens Komplet

Shitet nga: Bujar 11 Mar 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pc Siemens celero duo 3.2x3.19
Ram 2giga DD2, Hdd 250giga
monitori simemens

punon shume mire pa asnje defekt ka te instaluar
Windindows7 dhe programe te tjera shtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim