AKSION KARTELA ZERIT GRAFIKA LAN

Shitet nga: fatlum 30 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Besianë
Shes LAN (INTERNET) 3 EURO COPA,
SHes Grafik Karten VGA 2 euro,
dhe Kartel te zerit 2 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim