CD Original te Sony 2

Shitet nga: jaran 04 Pri 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
9 cd kam dhe te tjera pa kopertin 1=GUN 2-Granturismo 4 =3 King kong...? Si dhe 2 Memorie nga 8 mb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim