Qipa per LAN Nanostation Loco

Shitet nga: BM ELECTRONIC 12 Pri 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   6 EUR

Komuna: Besianë
Qipa per Nanostation M5 (LAN) AR7241-AH1A , (qmimi 4 euro per cop)
Qipa per Nanostation te thjeshta 2 dhe 5 GHz- KSZ8721B (qmimi 2.2euro per cop)
Per klient qe jane nga qytete me te largeta mundemi me ju dergu me poste te shpejt KO-EX ekspres per 24 ore brenda Kosoves.


Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com
www.facebook.com/BmElectronicService
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim