Vollon Per Ps3 dhe Kompjuter

Shitet nga: Alaudin Demiri 17 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Shitet volloni per
Sony playstation 3
Dhe per
Kompjuter
Volloni o ne gjendje te rregullt kontaktoni ne Viber: +38649694363 , +37744170009
Bej ndrrim me: iPhone4 dhe Sony playstation 3
Eshte shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim