Futrolle kunder ujit e pluhurit

Shitet nga: Blerim 13 Gsh 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Besianë
Mbani telefonin te mbrojtur nga uji dhe pluhuri brenda ne futrolle.
Merre telefoninn me vete pa u frikesuar se do ta demtoj uji apo pluhuri ne plazhe apo ne pune.
Per iphone 5 dhe 5s.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim