kamera vezhguse

Shitet nga: besim 22 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme montimin e kamerave dhe Alarmave ne shtepi banesa dhe lokale per kontakt 044261798....Besi podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim