2 GOMA PER KAMIJON 8 R 22.5

Shitet nga: Beha Dje 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 guma te kamojonit 8r 22.5 info +37744350798 VIBER BEHA

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Bmw mercedes opel fiat ford passat vw golf 2 3 4 5 alfa rome renault citroen peugeot kamjon kamion kamjonet chevrolet chrysler cadillac rover jaguar hyndai honda toyota mazda nissan mitsubishi suzuki isuzi kia imt 533 539 540 542 549 558 560 577 mfassey ferguson 135 155 165 158 torpeda univerzal casse hyrliman vlladimirec zotor
Shliper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim