2 goma 205x65x16 Mishelin

Shitet nga: Shukri 05 Krr 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 205x65x16 Mishelin te ardhura nga jashte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim