4 goma te veres me fellne

Shitet nga: 15 Gsh 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes alu felget me goma te veres 225x45x17
5x112 wv,audi,passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim