Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..

Shitet nga: Arberi 19 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Distancera Adaptera Pllaka
wv audi opel Bmw mercedes golf etj BEJM EDHE ME POROSI per te gjitha vetura
teli 044 707 707
Viber +38649707797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim