Drita mjegulles per Opel Corsa C

Shitet nga: Vali 09 Gsh 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Drita mjegulles per Opel Corsa C te pasme viti 2005

Viber 0037744330334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim