Fellne 14

Shitet nga: Miesad 27 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose Ndrrohen Fellnet 14 me kater shtrafa bajn per per GOLF, OPEL Edhe per disa lloje tjera ndrrohen me fellne per PEUGEOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim